2012 Katlı Uzun Saç Modelleri Trendleri

2012 Katlı Uzun Saç Modelleri Trendleri

2012 Uzun saç modelleri trendlerine bir göz atalım. Katlı stiller 2012 yılında ön planda tutulmuştur. Tabi başlıca sebepleri hacim katması ve yüz güzelliğini ön plana çıkarmasıdır. Uzun katlı kesim tercihlerinde yüz çerçeveleme  modelide çok sık kullanılmaktadır. Bu yıl en çok kullanılan tercihler arasında olduğu söylenebilir. Cansız saçlarınızdan kurtulmak için katlı tercihler doğru bir seçimdir. Katlarla birlikte saçlara verilen doğal el hareketleri ile saçların daha doğal görünümlü, daha güzel ve çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Saç renkleri tercihleri de mevsime göre kahve tonları üzerine durmaktadır. Kızıl tonları, röfle modelleri bu mevsimde çok sık tercih edilmektedir. Fakat saç renginiz ne olursa olsun parlak saçlar ön plandadır. Saçlarınızı parlak göstermek için saatlerinizi aynanın başında, banyo da geçirmenize gerek yoktur. Saç parlaması için parlatıcı serum kullanmanız yeterlidir.

Uzun kahve tonları saç modelleri uzun kahve fındık kabuğu

Kahve Tonları

Bu yıl en çok kullanılan saç renkleri arasında kahve tonları, fındık kabuğu, açık kumral gibi renkler bulunmakta ve aralara genellikle ışık veya yansıma attırılmaktadır. Uzun saç modelleri nizde çok havalı bir görünüm elde edeceğiniz katlı kesimler saçlarınızı sağlıklı ve  hacimli göstermektedir. Saçların aralarına atılan ışıklar saç modelleri nizi daha güzel göstermeye yetmiştir. Gözler önüne düşen sağdaki saç modeli  sitemiz de en çok incelenen modeller arasında kendini göstermektedir.

Kızıl uzun saç modelleri Röfleli bal rengi saç modelleri

Uzun Saçlarda Kış Renkleri

Kış saç renkleri arasında kızıl tonları ve açık ton sevenler için bal tonları ideal renklerdir. Uzun saçlarda çok şık ve modern bir görünüm sergileyen katlı tercihlerle saçlara hacim katan çok yönlü kullanılabilecek bir saç modeli arıyorsanız bu modeller sizlere göre. Sağdaki kızıl modelde yüz çerçeveleme işlemi yapılarak saçlara volume kazandırılmış. Böylelikle sıkıcı görünümden saç uzaklaştırılmış. Diğer bal rengi modelde ise saçlara yumuşak bir görünüm kazandırılarak omuzlar üzerinden öne doğru atılarak saçlara havalı bir görünüm elde edilmiş.

sarı uzun saç modelleri uzun sarı saç modelleri altın sarısı

Uzun Saçlarda Katlı Kesimleri Tercih Edin

Saçlarınızın uzun olması rengi ne olursa olsun sıkıcı olabilir. Fakat saçlarda katlı kesimler tercih edildiğinde hem saç sağlığınız açısından hemde görünüm açısından doğru bir karar vermiş olabilirsiniz. Katlı kesimler hacimli saçlara kavuşmanızı sağlar. Bunun dışında katlı kesimler gizemli bir modelin habercisidir. Katlı tercihler ile abartılı kıyafette giyebilir, spor kıyafette giyebilirsiniz. Bu yüzden saçlarınızı abiye olarakta kullanabilirsiniz. Uzun saç modeli kullanmak güzeldir fakat bakımı biraz zahmetli bir iştir.

Trackbacks

  1. Burcu Cakır diyor ki:

    Bende saçlarımda doğal dalgalar istiyorum Bunu maşa harici nasıl yaparız? yada maşa ile yapınca kalıcı olmuyor mu

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası