Saç Modelleri 2012

Saç Modelleri 2012

2012 saç modelleri uzun bukleli saçlar, yuvarlak bob kesimleri, örgü ve at kuyruğu stilleri ön plandadır. Bu modellerin dışında serbest bırakılmış dağınık saç modellerini çok sıklıkla göreceğiz. Yeni yılda kısa kesimler daha sonraki aylarda yoğunlaşacağa benziyor. Bir çok bayan uzun modeller tercih ederken bazılarımız ise kısa kesimlerde popüler modeller tercih ediyor. Bunların başında her zaman ki gibi küt ve bob kesimleri ön plandadır. Spor ve klasik olarak ikiye ayrılan modeller alternatif olabilirler. Yüz yapısı ve elmacık kemiklerinizin durumuna göre saç modelleri seçimi yaparsanız hayal kırıklığına uğramazsınız. Elmacık kesikleriniz biraz çıkık ise yuvarlak ve kısa bob kesimi tercih etmenizi öneririz.

Saç Modelleri 2012 Saç modelleri 2012

Dağınık, İpeksi ve bukleli saçlar

Yukarıda gördüğünüz hafif dalgalar ile yumuşak görünümler bu yeni yılda en çok kullanılacak trendler arasında olacaktır. Ayrıca bu modelleri biraz dağıtarak ve tepeden kabartarakta kullanabilirsiniz. Yandan kahkül yapılmış bu modelleri alnınızın yapısına göre düz kahkül uygulayabilirsiniz.  Bu yıl moda uzmanları saçlara bir reaksiyon verilmesinden yana görüş bildiriyorlar. Bir reaksiyon bir hareket verilen saçlar sağlıklı ve hacimli bir görünüm de kazanmış oluyorlar. Saç Renkleri olarak yine bu yıl kahve tonları, kızıl tonları ve bal rengi başta olmak üzere sıcak tonlar favori bir görünüm kazanmış durumda.

Kısa bob kesimleri sivri bob kesimleri

Yeni yılın Kısa Bob Kesimleri

Yukarıda gördüğünüz kısa bob saç modelleri örneklerinden soldaki yuvarlak kesimli moda bir trend. Çene yapınız eğer sivri ise bunu yumuşatmak için yuvarlak kesimleri tercih etmeliyiz. Saçlardaki gölgeler ve balyaj kombinizasyonları saçları hacimli ve havalı göstermekte çok başarılı olmuş. Diğer model örneğimiz de asimetrik bob kesimi görüyorsunuz. Yüz şeklinizin oval, kalp ve köşeli olması bunu kullanmanız için bir sebep olabilir. Sivri uçlar asimetrik kesimler saçlarınıza retro bir hava katabilir.

orta kesimler  Orta 2012 saç modelleri

2012 Trendleri orta saç modelleri

Yukarıda gördüğünüz modeller ise tam bir 2012 saç trendleri örneği. Orta kesilmiş ve kahkül olan model de yılın bakır tonlarına yansımalar uygulanmış. Saçlara verilen uçlardaki hafif katlar hacim katmış. Yumuşatılmış kıvrımlar ile yılın trendi olmaya aday olmuş. Çok şık ve modern bir görünüm kazandırılan saç modeli favorimiz. Diğer hafif dağıtılarak katlı bir orta kesim tercih edilen kahve tonlarında hafif ışıltılarda mevcut. Sade ve güzel bir model oluşturularak makyaj yapmayanlar içinde alternatif oluşturulmuş.

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası