Rengarenk Şık Kısa Saç Modelleri

Rengarenk Şık Kısa Saç Modelleri

Şık Kısa saç modelleri nizi renklendirin.! Kısa saçları canlandırmak gerçekten çok önemlidir. Saçlarınız ister ince isterse kalın telli olsun. Saçlara hareket vermek gereklidir. Saç stilistleri bu konu üzerinde çalışmışlar kısa saç modelleri adına geniş bir yelpaze sunmuşlardır. Bayanlarımız kısa kesimlerin çok sade kaldığını düşünerek tercih etmiyorlar fakat günümüzün modern kısa saç kesimleri iyi bir makyaj ile göz kamaştırır hale gelmiştir. Uzman kuaförler genellikle saçları hareketlendirmek adına katlı kesimleri tercih ederler. Sizlerde katlı kesimlerden yana şansınızı kullanabilirsiniz. Bunların dışında dağınık asimetrik kesimler deneyebilirsiniz. Katlı kesimlerinizin ön kısmını asimetrik sivri uçlar ile belirginleştirebilirsiniz.

Bakır karamel kisa saç modelleri   sarı kısa saç modelleri

Yukarıda ki bakır karamel ve sarı saç modelleri ne bir göz atalım. Sarı saç modelinin katlı kesimlerini görüyorsunuz. Saçların uçlarına inerken yanlardan asimetrik kesimler ön tarafta da uygulanmış. Karamel bakır saç renkleri nin ise arka kısım katlı ön kısmı asimetrik kesim uygulanarak saçlara hareket verilmiştir. Böylelikle şık bir model yaratılmış.

Kısa saç modelleri için diğer alternatifler arasında waxlanmış yapışık saçlar veya waxlanmış dağınık fakat sert görünümlü modeller yer almaktadır. Bunlar daha çok genç kızlarımız için spor modeller oluşturmaktadır.  Aşağıda bu örnekleri inceleyebilirsiniz.

yapışık kısa saç kesimleri kısa ser görünüm

Rengarenk Kısa Saçlara Sahip olun!

Kısa kesimlerinizi farklı tonlardan oluşan röfle, gölge ve balyaj gibi uygulamalar ile neşelendirebilir, yüz şeklinize uygun bir saç modelleri ile muhteşem bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca bu saç renkleri uygulamalarını dağınık saçlar ile daha haraketli ve hacimli hale getirebilirsiniz. Dağınık saç modelleri daha şehvetli ve daha şık saç modeli yaratmanıza yardımcı olur.  Farklı renklerin kombine edildiği stiller kısa kesimleri neşelendirir daha alımlı hale getirmektedir. Kısa kesimlerde yüzünüz daha belirgin halde olacaktır bu yüzden saç renklerinize uygun majyaj tonları kullanırsanız muhteşem görünüm yakalayabilirsiniz.

Sarı üzerine mor balyaj modeli ile çığır açabilirsiniz. Genç kızlarımız için platin renkler üzerine atılan siyah, kızıl, mavi, yeşil gibi tonlar feminen bir görüntü oluşturabilir. Rock, punk tarzı müzik severlerin ilgi odağı olacak modeller ayrıca emo saç modelleri için de uygundur.

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası