Kız Çocukları için Saç Modelleri

Kız Çocukları için Saç Modelleri

Kız çocuklarınızda kıvır kıvır saçlar istemezmisiniz? Çocuklarınızın güzel görünmesi için bir kaç ip ucu ve saç modelleri sunmak istiyorum. Saç bandı, taç gibi aksesuarlar sayesinde çocuklarınızın saçları çok şirin görünecek. Düz saçlarınızı hafifdalgalı veya kıvırcık yaparsanız çocuklarınız daha tatlı görünecek.Çocuklarda kıvırcık çok şeker bir görünüm kazandırıyor. Kıvırcık saçlı kızlar için saç bandı güzel bir tamamlayıcı olabiliyor. Saç bandı dışında kullanabileceğiniz toka, taç gibi materyaller kullanabilirsiniz. Kız çocukları için ayrıca en güzel saç modelleri örgülü stillerdir.

cocuk-kivircik-sac-modelleri

orgu-sac-modelleri

 

 

 

 

 

 

 

Çocuklara Örgülü Stiller Yakışır

Farklı örgülü stiller de kız çocukları için uygundur. Yukarıda ki örneklerde bir saç bantlı model bir de örgü stilleri ile yapılan saç modeli vardır. Örgü stilini dikkatlice incelediğiniz de ön tarafta saçak altında ince bir örgü yapılarak hoş, zarif bir görüntü kazandırılmıştır. Bu tür saç modelleri çocukları çok tatlı ve güzel göstereceği gibi okula giden kızlarımız içinde çok uygundur. Saç bantlı stiller de saçını toplamak için iyi bir aksesuar olarak bilinir. Kulak arkasından bağlayarak saçınızın tepesinden geçirmeniz saçlarını bukle bukle yaptığınız durumlarda çok iyi bir sonuç alabilirsiniz. Tabi okula giden kızınız için saç bantlı saç modelleri uygun değildir. Öğretmenler derslerde bu tercihe karşı çıkabilir. örgülü ve tokalı stiller ile çocuklarınızı okula gönderebilirsiniz.

orta-sacli-orgu-sac-modelleri Sarışın Çocuk Modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

Düz Saçlar ile Bukle Bukle Modeller

Eğer resimde ki gibi bir model istiyorsanız. Düz saçlara sahip iseniz sadece saç uçlarına bukleler vererek bu şirin saç şekli modelini yaratabilirsiniz. Daha çok oval yüzlü kızlarımız için uygun olan bu modelin havalı ve tatlı bir model olduğunu belirtmek isteriz. Saç tipi olarak yumuşak saç yapısı olanlara bu model uygulanabilir. Sert şartlar bu şekli alamazlar. Diğer modeli incelediğinizde kıvırcık ve bob bir kesim olduğunu söyleyebiliriz. Omuz hizası kesilen saçlarda kıvır kıvır ve bob modeller de şirindir. Fakat kızınızın saçları kıvırcık değil ise bu model için hiç uğraşmayın. Çünkü hem çok kıvırcık olmalı hemde çok rağbet gördüğü söylenemez.

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası