Kısa Saç Trendleri

Kısa Saç Trendleri

Kısa saç modası için saç trendlerine göz atalım. 2012 yılında kısa saçlarda patlama olacak. Özellikle yaz aylarında her yerde görebileceğiniz kısa trendler hakkında bir profesyonelin yorumunu alalım. Bu yılın modası durumunda bob saç kesimleri yüz şekillerine göre görünümlerde farklılıklar gösterebilir. Sezon boyunca heyecan veren bir kesim istiyorsanız kısa saç modelleri üzerinde durun. Saçınızı eşit bölümler halinde kestirerek bob veya küt yapabilirsiniz. Bunun dışında asimetrik kısa saç modelleri oldukça moda, kendi zevkinize göre bir asimetrik kesim deneyebilirsiniz. Bu sizi farklı ve ilgi odağı olarak gösterecektir. Kısa saçlarda model zenginliği yok diye korkmayın. Devir değişti şimdi kısa saçlarda farklı stiller yaratabilir, ilginç saç renklerinle sizlerde farklı olabilirsiniz.

Asimetrik Kısa Saç Modelleri  Bob Asimetrik

Köşeli Kesimlerden Kurtulun!

Saçlarınızda yüz çerçevelemesi istemiyorsanız, köşeli bir seçimden kurtulmak istiyorsanız bob kesiminizi asimetrik kesim tercihi ile hareket katın. Bu tarz kesimlerinizi ister yumuşak dokulu parlak bir saç, isterseniz hafif dalgalar ile hareketli bir saç, isterseniz ise hafif kabartılmış hacimli bir saç olarak kullanabilirsiniz. Yüz güzelliğinize güveniyorsanız bu yıl kısa saçlarda yüzü ön planda tutan modeller oldukça moda. Bu tercih seçeneklerinin dışında ise hafif dalgalar yaratılan doğal görünümler trend olmuş durumda sizlerde bu tip saç modeli için girişimlere başlayın.

hareketli kısa saç modelleri  hareketli saç modelleri  

Kısa Saçlarınıza Hareket Kazandırın!

Kısa saç modelleri tercihlerinize hareket katın. Hareketli saç bakımlı ve hacimli bir görünüm kazandırın. Bunun için saç şekillendirme araçları kullanabilirsiniz. Saçlarınızın ön kısmını sağa sola veya yukarı doğru hacimlendirebilirsiniz. Saç renginiz farklı ve çeşitli olabilir. Saç rengi de saçlarınıza hareket katabilir. Gölgeli, röfleli stilleri deneyebilirsiniz. Cilt renginize uygun bir şeyler seçmenizde yarar var. Bu yılın modası canlı parlak renkler. Sizler de bu konuda değişikliğe giderek kendinizi yenileyin. Saçlarınızın kesimlerini asimetrik yaparak ön taraftan sivri uçlar bırakabilir, saçlarınızın yumuşak ve hareketli görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kısa Kabarık saç kesimleri  Kısa Saç Modelleri

Kabarık Dalgalı Stiller Deneyin!

Saçlarınızı kabartarak hafif dalgalar ile doğal görünüm kazandırın. Bu tip saç modelleri canlı saç renkleri ile mükemmel bütünleşir. Süper bir görünüm kazanır. Sizlere tavsiyemiz bu yılın trendi doğal dalgaları mutlaka denemeniz. Bunun dışında düz saçlarınızı kıvırcıklaştırabilir ve kısa kesim ile bunları hareketlendirebilirsiniz. Yaz ayları için en ideal kesim kısa saçlar hem zahmetsiz hemde zamanınızı çalmaz.

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası