Kestane Saç Renkleri

Kestane Saç Renkleri

Kestane saç renkleri, doğal görünümlü kahve  tonları segmenti içine giren göz alıcı renklerdir. Genelde tüm ten renklerine uyum sağladığı bilinmektedir. Bu yüzden bir çok bayanımızın rağbet ettiği saç boyaları arasındadır. Saç boyası firmaları açık ve koyu olmak üzere iki çeşit kestane tonlarında saç boyası piyasaya sürmüşlerdir. Fakat uzman kuaförlerde renk analistleri vardır bunlar bir kaç tonu karıştırarak kızıl kestane gibi içinde ışıltılar olan renk tonlarını elde edebiliyorlar. Kestane tonları nın en büyük özellikleri parlaklıklarıdır. Parlak ve canlı görünümli renk tonu olduğu için saçlarınız bakımlı olmalıdır. Mat bir kestane tonu saçları sağlıksız gösterir bu da hoşunuza gitmeyebilir.

Kestane saç renkleri Kestane saç rengi tonları

Doğal Boyalar Saçlarınıza Zarar vermezler

Kestane tonlarında saç boyası yapmaya karar verdiğiniz de saçlarınızda doğal boyalar kullanmanızı tavsiye ederiz. İçerisin de kimyasal olan her şey saçlara zarar vermektedir. Bunlara şampuanlar, boyalar ve saç kremleri de dahildir. Tabi hepsi zararlıdır demiyoruz bunun altını çizelim. Fakat bazı firmalar doğal boyalar çıkartmaya başladı bunların saça zararı minimum durumundadır.
Natural colors’un çıkarmış olduğu doğal boyalardan kestane tonlarının karışımı içerisinde kına, akasya kökü, sitrik asit gibi doğal maddelerden oluşmaktadır.

Doğal Kestane Saç Boyasının Özellikleri

– Her hangi bir yan etkisi yoktur.
– Doğal, saf ve amonyak içermez.
– Parlaklık etkisi vardır. Parlak saçlara sahip olursunuz.
– Doğal olduğundan saç köklerini güçlendirir.
– Saç derisindeki kepekleri ve kirleri temizler.
– Gri, beyaz ve açık renkleri kapatmada üstün performans sergiler.
Saç dokusunu güçlendirir.

Jesica Alba Kestane Saç Renkleri kestane saç renkleri

Kimlere Yakışır?

Beyaz tenliler, buğday ve brozn tenliler her tonda kestane saç renkleri ni kullanabilir. Esmer tenliler ise koyu kestane tonlarını kullanabilmektedir.  Göz rengi olarak ela ve kahve favorilerdir. Makyaj gerektirmeyen sade bir görünüm olan saç renkleri dir. Fakat pastel tonlarda güzel makyaj stilleri ile göz kamaştırıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Güvenlik Talimatı

– Saç boyasını gözlerinize, kirpiklerinize, kaşlarınıza saç boyası sürmeyin.
– Kullanmadığınız sürece saç boyası paketini açmayın.
– Uygulamayı ellerinizle yapmayınız. Bir fırça yardımı ile uygulayınız.
– Gebe hanımların kullanması sakıncalıdır.
– Göz temasında soğuk su ile gözlerinizi hemen yıkayın.

kestane saç rengi Kestane saç renkleri

Comments

  1. viki says:

    merhaba ben tecnicolor markasınından açık kestane kullanıyorum keseme de uygun çok ta beğeniyorum açık kestaneyi faakt temin edebileceğim yer evime uzak kaçıyor başka nerelerden ulaşabilirim bu ürüne yardımcı olabilirmisiniz?

  2. tekro says:

    merhaba ben kızıl renkliyim kahve tonlarına boyamayı çok istiyordum ama kimyasallarla saçlarıma zarar vermek istemediğim için kıvranıp duruyordum fakat sonunda dayanamayaraktan kuaföre gidip technicolor adlı bir boyayla boyattım amonyaksız formül diye önerdi kuaförüme güvendim iyiki de güvenmişim çok güzel oldu bir haftadır sormayan kalmadı bu zamana kadar boşuna yaptırmamışım

  3. Kaylene says:

    çok sade ve güzeller.

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası