En Çekici Kısa Saç Modelleri

En Çekici Kısa Saç Modelleri

2012’nin en çekici kısa saç modelleri ni sizler için derleyerek bir araya topladık. Bu sezon kısa saç trendlerinde büyük patlama oldu. Bir çok bayan saçları için radikal değişikliğe imza atıyor ve saçlarını kısa trendlere kestiriyor. Kısa saçın kullanımı ve bakımının daha kolay olması, bayanları bu yöne itiyor. Ünlü saç tasarımcıları 2012 için farklı stillere imza attı. Aynı modellerden sıkılanlar, farklı modeller arayanlar için kısa saç tasarımlarını inceledik. Yayınlanladığımız saç modelleri genelde açık sarı renklere sahip fakat bir kaç renk tonu ile trend renkleri de inceledik. Bu yaz açık tonlar, canlı tonlar ön planda tutuluyor. Kahve tonlarının modası biraz daha geri planda gibi görünsede aslında tam tersi oluyor. Hala kahve tonları son derece modalar.

en-cekici-kisa-sac-modelleri en-cekici-kisa-sac-modelleri-2

Enseler Ön planda
Kısa saçlar da enseler sıfır. Ensenin boy gösterdiği stiller bu yol çok tutuluyor. Arkada enselerin sıfır önlerin daha uzun olduğu kesimlerde saç tutamlarının gözlerin hemen üstünde bitmesi, buradan yumuşak ve ipeksi bir şekilde dalgalanması yeni bir trend oluşturmuş durumda. Zaten yaz aylarında havanında sıcaklığı artacak. Bu da ensenin sıfır olduğu modelleri daha çok tutulur hale getirecek. Saçlarınızı yumuşak yapmak için hint yağı kullanmanız, zeytinyağı gibi karışımlar ile saçlarınıza maske uygulamanız gerekebilir. Bunun için İpeksi Saçlar ve Canlı Saçlar başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

kisa-kahve-sac-renkleri 

Kahve Tonları; Kısa Saçlarda Doğal görünüm

Kahve tonları2012 yılının en trendleri arasında. Kışın en çok kullanılan bu saç renkleri yazında moda olacak. Doğal görünümü ile insanları cezbeden kahve tonları hem bakımı kolay, hemde her türlü saç şekillerini kaldırabiliyor. Kahve tonları oldukça zengin bir portföyede sahip, her firmanın bir çok tonu ve farklı güzel boyaları bulunmakta. Evde de saç boyası yapabileceğiniz bir renk olarakta ön planda. Saçlara tutması daha kolay. Ten renginizin de rahatlıkla uyum sağlayacağı bir kahve mutlaka bulursunuz. Örnek çikolata kahve tonları, büyüleyici kahveler, açık kumral gibi tonlar mutlaka denenmesi gereken renklerden.

kisa-sari-sac-modelleri Kisa-renkli-sac-modelleri

Yukarıda da farklı tonların bir araya geldiği şık bir saç modeli göreceksiniz. Oval bir şekilde asimetrik uçlara sahip oldukça ilgi çekici bir stil oluşturulmuş. Saç tasarımcıları bunu tasarlarken kendine güvenen bayanları düşünerek bu modeli oluşturmuşlar. Diğer klasik saç modeli ise sarının açık tonlarından oluşturulmuş ve saçlar yukarıdan ikiye ayrılarak yüzün iki tarafına da tutamlar düşerek gizemli bir görünüm kazandırılmış.

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası