Doğal Görünümlü Gölge Modelleri

Doğal Görünümlü Gölge Modelleri

Güncel gölge, röfle saç modelleri için bir araştırma yaptık. Fakat çok havalı modeller yerine doğal görünen modelleri tercih ettik. Bu sezon doğallık favori olduğundan bizler de doğal gölgeleri tercih ettik. Eğer görünümünüz de radikal değişiklikler yapmaktan korkuyormusunuz? o zaman doğal saçlardan yana bir şansınızı denemenizi öneriririz. Yeni sezon gölgeler için kahve tonlarını tercih etmenizi öneririz. Hem daha doğal hem daha moda bir renk tonu. Doğal görünüm bir gölge için saç renginizin bir kaç ton açığı ile yapacağınız gölge ve röfle modelleri tercih edilmelidir. Şık bir saç rengi tonu en az saç kesimi kadar önemlidir. Güzellik ve farkındalık yaratmak için daha değişik renk tonları da deneyebilirsiniz.

Kahve Karamel Gölgeler  Kahve Kızıl Gölgeler

Bu Yılın Trendleri; Kahve-Kızıl, Kahve-Karamel 

Üstteki resimlere göz attığınız da bu yılın trend gölge modelleri ni göreceksiniz. Kızıl ve Karamel gölgelere sahip kahve tonları bu baharın saç modelleri modasını oluşturmaktadır. Hem doğal, hemde görünüm açısından oldukça şık bir hava yakalayabilirsiniz. Ten rengi olarak bronz, buğday ve beyaz olmanızda bir sakınca yoktur. Bunlardan farklı olarak kahve üzerine sarı gölgeler deneyebilirsiniz veya koyu kahve için açık kahve gölgeler de daha doğal bir görünüm vermektedir. Kızıl kahvekombinizasyonları daha şık faha farklı bir görünüm verdiği için bu yıl daha çok tercih edilmektedir.

Sarı Gölgeli Saç Modelleri  Kahve Sarı Saç Modelleri  

Gölge Modelleri’nde Sarı Saç Renkleri

Sarı saç renkleri gölge modelleri için önemli bir yere sahiptir. Kahve saçlarınızın üzerine yapacağınız sarı tonlar ve sarı saçlarınız üzerine yapacağınız kahve tonları oldukça şık bir görünüm yakalar. Eğer saçlarınızın açık renk olarak kalmasını istiyorsanız açık sarı üzerine altın sarısı gölgeler veya yukarıda örnekte gördüğünüz gibi sarı üzerine pembe, kızıl vs. tarzı gölgeleme işlemleri çok şık ve doğal bir görünüm kazandırır.

Doğal Gölge Modelleri  Doğal Gölge Modelleri

Daha Doğal Görünümlü Gölge Saç Modelleri

Daha doğal görünüm istiyorsanız, sade bir görünüm için bir birine yakın tonları tercih etmeniz gerekmektedir. Yukarıda örnekte gördüğünüz resimler bunlara iyi bir örnek olabilir. Kahve tonları üzerine yine kahvenin başka tonunu gölgelendirir veya ışık yansıtmalarını yaparsanız saçlarınız daha doğal görünebilir. Bu tür saç modelleri için makyaj veya makyajsız olmak pek önemli de değildir. Saçlarınız eğer kısa ise asimetrik farklı kesimlerle biraz olsun sadelikten saçlarınızı çıkarabilirsiniz.

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası