Çok Kısa Saç Kesimleri

Çok Kısa Saç Kesimleri

2012 yılının başlarında kış mevsimi olmasına rağmen bu şık kısa saç modelleri çok fazla kullanıldığını görmekteyiz. Aslında yaz mevsimleri için ideal olan çok kısa kesimler, artık kış mevsiminde de gözde olmaya devam ediyor. Yeni trendler de kısa ve modernlik ilkesi baş gösteriyor. Çok kısa stiller aynı anda rut ve spor olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca saçlarınızda fark ve hacim isterseniz gölge renkleri deneyebilirsiniz. Çok kısa kesimlerde dağınık saç bu yıl moda olarak görülüyor. Profesyonel saç uzmanları mikro saç kesimleri, asimetrik kesimleri tercih ediyor ve makyaj stilleri ile bu modeller göz kamaştırıyor. Çok kısa saç modelleri nde bukle, dalga önerilmiyor. Genelde düz ve dağınık stillerin daha çok kullanıldığına işaret ediliyor.

çok kısa saç kesimleri Çok Kısa Saç Modelleri

Kısa Saçlarda Renk Kombineleri

Çok Kısa Saç Modelleri için kışın kızıl, bakır, mor yansımalı saç renkleri daha çok tutulmaktadır. Kış mevsiminde çok açık renkler kullanılmasa da bu modeller ile açık sarı, platin gibi saç renkleri çok yakışmaktadır. Şık kısa saçlarınızı çeşitli renklerden kombine edebilir, röfle ve gölgeler kullanabilirsiniz. Bu saç stillerin de balyaj modelleri de uygundur. Havalı, modern kesimler ile asimetrik olan uçların farklı renklerle kombine edilmesi yine son derece doğru bir karardır.

çok kısa sarı saç modelleri Kısa saçlarda renk kombineleri

Yukarıdaki yumuşak tarzlarda saçlara oval saç kesimler ile köşeli yüz çerçevesini belirginleştiren stiller uygulanmış. Saç uçlarına farklı renk tonlarında uygulama yapılmış. Son derece modernleştirilmiş kısa saç kesimleri kış mevsimlerinde de artık kullanımı yaygınlaştırılmış. Bu tip kısa kesimlerde şapka, bere gibi soğuktan korunmak için aksesuar kullanabilirsiniz.

kısa marjinal kesimleri kısa kahve saç modelleri

Kısa kesimlerde marjinal modeller revaçtadır. Solda ki açık sarı saç modeline yanların sıfır kesildiği sağ tarafın karamel yansımalarla ilgi çekici hale geldiği model özgür bayanlar için mükemmel bir seçim olabilir. Diğer örnekte gördüğünüz kahve tonu stillerde alın ve göz önüne düşen saç tutamları merak uyandırarak gizemli bir model oluşmasına etken oluyor. Bu tip kısa saç modelleri ni abiye modelleri ile de kullanabilir. iş ve günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz.

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası