Çarpıcı Kısa Saçlar

Çarpıcı Kısa Saçlar

Çarpıcı, çekici ve farklı olmak istemezmisiniz? Kısa saçlarınız ile ilgi odağı olun. Parlak, sağlıklı görünümlü bir birinden güzel ve ilginç renkler ile saçlarında fark yaratın. Kısa saç modelleri ile yüzünüzü ortaya çıkarın. Kadınsı katlar ile saçlarınıza hacim kazandırın. Kadınsılığınızı ortaya çıkarın. Bob veya pixie saç kesimleri ile modaya ayak uydurun. Fakat kısa saç modellerinin bazı handikaplarıda bulunmaktadır. Herkese kısa saç yakışmamaktadır. Ancak doğru kesim ile saçlarınız ile görünümüzünü komple değiştirerek ilgi çekici, hoş bir bayan olabilirsiniz. İster spor, ister klasik kısa saçları tercih edin kısa saçlarda katlı kesimleri deneyin. 2012 yılında parlak ve katlı kesimlerin ilgi çektiğini belirterek aşağıdaki örnekleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Çarpıcı kısa saç modelleri  çarpıcı kısa saç kesimleri

Canlı Renkler

Bu yıl moda saçlarda canlılık ve parlıklık bizde bunları düşünerek farklı fakat canlı 2012 saç renkleri örnekler ile sizlere bilgi vermek istedik. Kızıl tonlar, röfleli ve gölgeli modeller ön planda tutulmuştur. Kısa saç modelleri renkler önemlidir. Karamel, sarı tonları saçları farklılaştırır ilgi odağı haline getirir. Fakat bu renkler kısa saçlarda çok sırıtır. Kısa saçlar için en uygun canlı renk olarak kızıl tonları uygundur. Kızıl dışında kahve tonları, fındık kabuğu, kestane renkleri gibi popüler kahve tonları saç boyaları kısa saçlarda kendini fazlası ile göstermektedir.  Aşağıda göreceğiniz kor alev kırmızısı kızıllar fazlası ile şık ve modern olarak göze çarpmaktadır.

kısa saç modelleri  etkiliyici kısa saç modelleri

Kimler İçin Uygundur? 

Uzun boylular için uygun değildir. Daha çok kısa ve orta boylu kadınlara önerilmektedir. Kısa saç kullanmak için ten renginiz ve göz renginiz önemli değildir. Bu etkenler saç rengi için önem arz etmektedir.  Saçlarına şekil vermekten üşenenler, saç bakımı yapmaya zaman bulamayanlar için ideal saç kesimi olarak görülür. Kısa saçlar boyunuzu daha uzun göstermektedir. Eğer çok zayıfsanız yine kısa saç sizi biraz daha toplu göstermesi için daha uygundur. Yüz güzelliğinizi tamamen ortaya çıkarır. Bu yüzden yüzünü belirginleştirmek isteyenler için kısa saç modelleri idealdir.

kısa saç modelleri renkleri  kısa saç modelleri

Hangi Modeller Yapılabilir?

Kısa saçlarla kısa katlı kesimler, yandan kahküller, alına düşen kahküller, kısa dağınık stiller yapılabilir. Kısa sert görünümlü dik saçlar yine popüler bir modeldir. Kısa saçlarda sprey, jöle gibi şekillendirme ürünleri kullanırsanız saçlarınızı dağınık yapmanızı tavsiye ederiz. Eğer yumuşak görünüm istiyorsanız Yandan kahküller sizlere göre. Yukarıdaki saç modelleri örneklerini incelerseniz biraz fikir sahibi olabilirsiniz.

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası