2013 Günlük Saç Modelleri

2013 Günlük Saç Modelleri

2013 yeni sezonunda günlük saç modelleri trendlerine bir göz atalım. Sadeliğin ve doğallığın ön planda olacağı bir sezon pratik ve kolay saç modelleri tercih edilmeli. Eğer günlük moda saçlar hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız aşağıda örneklerdeki resimleri incelemelisiniz. Kolay Örgü stilleri, basit saç toplamaları, düz saçlar, kahkül modelleri, dalgalı stiller, küt saçlar gibi modeller ön planda aslında saç tipiniz, saç boyutunuz model yaratmak konusunda size yol gösterecektir. Trend stillerden saçlarınıza uygun modeli tercih etmelisiniz.
orgu-sacmodellerigunluk-orgu-sac-modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

Örgülü Saç Stilleri

Eğer örgü becerileriniz var ise tatlı uzunluklarda yandan örgüler, Fransız örgüleri veya mini mini örgüleri deneyin. Basit ve kolay olan örgüler günlük olarak ideal bir saç modeliniz olabilir. Hatta örgülü saçlarınızı dağınık stillere de dönüştürebilirsiniz. Günlük stilleriniz için fazla zaman harcamayın. Basit örgülerle şık ve modern olun. Balık sırtı örgülerini de gevşek bırakarak çekici modellere de sahip olabilirsiniz. Örgü tekniklerini ne kadar iyi bilirseniz saçlarınıza o kadar mükemmel şekiller verebilirsiniz. Yukarıda gevşek örgülerden bir kaç örnek bulunuyor. Balık sırtını ne kadar çekici olduğunun kanıtı bu örneğimiz. Diğer örnekte de at kuyruğu bir saç modeli örgü ile örülmüş. Koyu renk saçta örgü gevşek bırakılarak vurgulanmış.

basit-saclargunluk-dalgalar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basit Saçları Tercih Edin

2013 yılının trendleri basit ve doğal görünümler. Saçlarınız ne kadar sade olursa o kadar daha doğal bir görünüm yakalarsınız. Hemde bu tür saç modelleri ile zamandan tasarruf yapmış olursunuz. Basit modeller kolay ve pratik bir kaç el hareketi ile kolayca yapılabilir. Üstelik her saç rengi de uygundur. Düz saçlarda at kuyruğu stilleri, toplama modelleri ve kahküller sizlerin görünümüne renk katacaktır. Ayriyeten küt saç modelleri de bu sezonun modaları arasında eğer yüz yapınız uygun ise küt bob tarzı bir stil ile saçlarınıza yenilik katın ve kendi görünümünüzü yeni yılda yenileyin.

2013-at-kuyrugu

2013-kahkul-modelleri

Uzun Saçlarınız var ise;

Eğer uzun boylarda sallanan saçlar istiyorsanız. At kuyruğu stilleri sizler için ideal bir kesim olabilir. Buna alternatif olarak da arkada toplu önden kahküllü saç modelleri sizlere önerilmektedir. Eğer günlük değil de gezmelerde bir model arıyorsanız basit topuzlar kullanabilirsiniz. O kadar uğraşamam diyorsanız yumuşak at kuyruğu modelleri ile şık bir stil oluşturabilirsiniz. Şımarık, eğlenceli dalgalar yaratmak sizi daha çekici hale de getirebilir.

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası