2013 Düğün Saç Modelleri

2013 Düğün Saç Modelleri

2013 yılının düğün aylarına geldik. O büyük gününüzde nasıl görüneceğiniz hakkında belki aylarca araştırma yapıyorsunuz. Bir gelinin en önemli 3 şeyinden bir tanesi gelinbaşı modelleri dir. Bu yılın modası hakkında size biraz fikir vermeye çalışacağım. Bu sezon en çok tercih edilen saç modellerine baktığımızda kadınsılık ön planda tutulmuş. Topuz modeli yine göz bebeğiniz olacak. Dış topuzlar ve iç topuzlar saç tipine göre tercih edilebilir. Dalgalı saçlarınıza saç bandı kullanarak şık bir dış topuz ile göz kamaştırabilirsiniz. Bu sezon dış topuz saçlar her yerde kullanılmakta. Hem saçları hacimli göstermekte hemde farklı.

dış topuz modelleridüğün saç modelleri

 

 

 

 

 

 

 

Dış Topuz Modelleri 
2012 Altın Küre Ödülleri’nde Charlize Theron tarafından kullanılan merkez dışı topuz ile düğünlerde çok şık olabilirsiniz. Ödül töreninde Charlize rüya gibi bir görünüm elde etmişti. Bu tarz saçlarda saç bandı kullanımı veya saç aksesuarı kullanımı oldukça hoş durmaktadır. Yukarıdaki modellerde romantik dalgalarla oluşturulan model dış topuz ile şık ve modern hale getirilerek kadınsılığı da ön plana çıkarmış olmaktadır. Saçında kocaman bir topuz istemeyen rahatlığına düşkün olan ve şık görünmek isteyenler için ideal bir saç. Model olarak hem kolay hemde farklı bir görünüm kazanmak isteyenler için de seçilmesi gereken bir saç modeli.

arı kovani topuz modelleri hacimli topuz

 

 

 

 

 

 

Hacimli Kabarık Topuzlar

Görkemli bir düğün için görkemli bir saç modeline ihtiyacınız var. Hacimli yüksek topuzlar tam sizlere göre. Bir diğer adı Arı kovanı topuzu olan saçlar oldukça şık ve hacimli bir görünüm kazandırıyor.  2012 Cannes Film Festivalinde Eva Longoria nın kullandığı saç modeli arı kovanı modeliydi. Oldukça şıktı ve beğeni kazandı. Eğer saçlarınız yeteri kadar hacimli değil ise ekstra hacim katın. Bunlara alternatif olarak örgülü topuzlar da denenebilir. Örgülü topuzlarda şık bir görünüm yaratarak gelinliğinizi ön planda tutabilir. Kabarık topuzlarla da retro bir görünüm elde edebilirsiniz. Zarif ve şık burgulu topuzlarla da sofistike bir görünüm oluşturabilirsiniz. Arkaya dönen saç güzel bir kontrast oluştururken düğünlerde boy göstermek için oldukça iddialı bir model.

 

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası