2013 Abiye Saç Modelleri

2013 Abiye Saç Modelleri

2013 sezonunda omuzu açık elbiselerde kullanabileceğiniz abiye saç modelleri ile ilgili örnekler sunmak isterim. Zarif bir görünüm yakalamak için muhteşem saçlara ihtiyaç vardır. Omuz ve ense açık olduğu için saç modeli burada ön plana çıkacaktır. Tek omuz elbiselerde işimiz biraz daha kolay olsada çift tarafı açık omuzlarda biraz daha ince eleyip sık dokumak gerekebilir. Biz uzmanlar tarafından hazırlanan ünlülerimizi inceleyelim ve bunlardan örnek alalım istedik. Güzel bir abiye ile uzun küpeler, sofistike bir makyaj ile ihtişamlı bir görüntü yakalayın. Bu sezon dağınık stiller oldukça moda, önce saçları dağınık bırakıp daha sonra arkada toplayarak güzel modeller elde edilebilir.

2013-abiye-saç-modelleri

2013-sac-modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ensede Toplama Modelleri

Uzun saçlarınızı ensede toplayarak gösterişli modeller yaratabilirsiniz. Omuz ve ensenin açık olduğunu düşünerek ensede toplanan saçlar parlak taşlarla süslenebilir. Daha ihtişamlı bir hale getirilebilir. Kulak üzerinden arkaya alınan saçlar, arkada bir kıvırma operasyonu ile tel toka ile tutturulur. Güzel bir makyaj ile yüzün görünmesine öncelik tanınır. Şirin bir elbise ile kombin tamamlanır. İstediğiniz davet veya baloya bu şekilde katılarak göz kamaştırabilirsiniz. Yukarı da örnekteki resimleri inceleyerek kendinize uygun olanını seçebilirsiniz. Daha doğal, daha sevimli modeller tercih etmeyi unutmayın. Eğer hafif dalgalı saçlara sahip iseniz ensede toplanan saçları biraz daha gevşek bırakmayı unutmayın.

aksesuarlı-sac-modelleri

saç modelleri aksesuarlı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aksesuar Kullanmayı İhmal Etmeyin!

Saçlarınız da aksesuar kullanın. Omuzların açık olması yoğunluğu boyun ve saçlara verecektir. Arkadan bakışta ise yoğunluk görsel açıdan ensede olacaktır. Bu yüzden saçlarınızda veya boynunuzda bir aksesuar tercih edin. Mesela inciye ne dersiniz? İnci bir kolye ve saçlardaki taşlar sizi oldukça modern ve havalı gösterecektir. Eğer saçlarda bir aksesuar istemiyorsanız tercihlerinizi boyunda gösterişli bir gerdanlıkta yapın. Boyun kısmının açık olması dikkatleri oraya çekeceğinden güzel bir gerdanlık veya kolye ile göz kamaştırabilirsiniz. Bu tip kombini de saçlarınızın kısa olması gerekir. Kısa saçları biraz parlak ve canlı göstererek göz kamaştırabileceğinizi belirtmek isterim.

dağınık abiye modelleri

örgülü abiye modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 


Örgülü Abiye Saç Modellerini Deneyin!

Yarım at kuyruğu dağınık modeller ile örgülü abiye saç modelleri de oldukça popülerdir. Arkada toplanan saçların üstüne taç şeklinde örgülü modeller oldukça şık görünecektir. Davetlerde bu tarz saçlar çok sık görülmektedir. Ünlülerin de davetlerine, ödül törenlerine baktığımızda örgülü saçlara rağbet olduğunu görüyoruz. Eğer daha özgür, daha serbest bir model istiyorsanız yarım at kuyruğu bir modeli arkada toplayarak saçları dağınık bırakmanız sizin açınızdan oldukça iyi olacaktır. Tabi bu abiye saç modelleri için de bakılı ve parlak bir saça sahip olmanız gereklidir.

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası