2012 Yılbaşı Saç Modelleri

2012 Yılbaşı Saç Modelleri

 

2012 yılbaşı saç modelleri örneklerimizi inceleyelim. Kış tatilleri ve yıl başı davetleri yaklaşırken o gece saçlarımızı nasıl yapacağız sorusunu duyar gibi olduk. Şık zarif bir saç modeli bulmak zordur fakat biraz araştırınca kendimize uygun birşeyler bulabiliriz. Yılbaşı gecesi sırf saç modelimizle değil kıyafetimiz ve makyajımızla bir bütün olarak çok güzel olmayı amaçlamalıyız. Yeni yıla güzel ve kendine güvenen bir kadın olarak girmek istemezmisiniz? Sizler için yeni saç modelleri trendlerini araştırdık ve sizlere bazı örnekler sunmaya karar verdik. Yılbaşı gecesi cesur hacimli ve kendine güvenen bir stili bulmamız gerekir. Yukarıda Kristen stewart’ın saç modeli baş çevresinde kibar bir fransız örgüsü örülerek saçların tepesi kabartılmış. Yanlarda saç tutamları bırakılarak doğallık verilmiş ve saç modelinin cazibesi ortaya çıkarılmış saç renkleri olarak mükemmel bir ton seçilmiş ve ten rengi ile bütünleştiği görülmüştür.


Bu örnekte ise sarı saç renkleri nin seksiliği kullanılmak istenmiştir. Saçların arkasında güzel bir toplama şekilleri ile saçlar toplanmış ve üstler dağınık yanlar hafif daha yapışık olarak bir stil belirlenmiş. Saç modelinde ise gözler ve yüz çevresine dikkat çekildiği görülmektedir. Toplanan saçlarda hafif dağınık süsü verilmiş. Saçlara doğal dalgalar uygulanarak mükemmel bir sonuç çıkarılmıştır. Tabi bu tarz bir abiye saç modelleri ni sizler evinizde yapamazsınız fakat kuaförünüzü anlatırsanız mükemmel bir sonuca ulaşabilirsiniz. Bu tarz stiller açık saç renkleri için daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Daha fazla yılbaşı saç modelleri paylaşacağız.

Şık düz saç dokuları ile saçlara hafif kıvırcıklık verilmiş ve şık bir topuz modelleri yaratılmıştır. Bu stilin yanı sıra kıvırcık, dalgalı ve düz olarakta kullanılabilen bir modeldir. Bu yüzden saçlarınızın yapısı pek önemli değildir. Bu modelde ince retro bir stil tercih edilmiştir. Romantik bir topuz ile doğru saç bukleleri yaratılmış ve bir toka ile arkada tutturulmuş şık güzel bir saç modeli yaratılmıştır. Toka yerine siz isterseniz farklı bir saç aksesuarı kullanabilirsiniz. Saç modeli seçerken kişiliğinizi yansıtan ve kendinizi rahat hissettiğiniz bir saç şekili tercih ediniz. Yılbaşı gecesi eğlenci şık ve modern bir stil belirlemelisiniz. Yeni yılın ilk gününe girerken sizde kendinizde yenilik yaparsanız monoton bir yıl geçirmezsiniz. Eklerdeki örnekler haricinde dağınık topuz veya tepede bir topuz modeli deneyebilirsiniz. Saç şekilleriniz ile birlikte saç renginizde de değişikliğe gitmenizi tavsiye ederiz. Bir yere davetli bile olmazsanız o gece evinizde bile olsanız eşinize, çocuklarınıza, annenize babanıza farklı bir stil ile görünmek istemezmisiniz?

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası