2012 Saç Modelleri Trendleri

2012 Saç Modelleri Trendleri

Sitemizin ilk açılış yazısında sizlere 2012 yılının trend saç modelleri hakkında bilgiler veriyoruz. 2012 yılının ilk çeyreğinde uzun saç modelleri zirveye çıkacaktır. Uzun modellerde ki doğal dalgalar ile saçlarınızda fark yaratabilirsiniz. Havaların ısınmaya başlaması ile kısa saç modelleri için eğilim başlayacaktır. Fiziğine ve zevkinize göre dalgalı, kıvırcık modeller de deneyebilirsiniz. Saçlarınız sizin kişiliğini yansıtacağını unutmadan saçlarınıza özen göstermelisiniz. Aşağıdaki ilk örneklerimiz uzun saç modelleri örnekleridir. Örneklerde dalgalı saçlarıda göreceksiniz.

 

Kısa Saç Modelleri Trendlerinden örnekler

Kısa saç trendleri her zaman popüler olmaya mahkumdur. Kısa saç bakımı nın daha kolay olması, saç şekillendirmenin pratik olması ve fiziki olarakta kısa saçlar bizlere yakışmaktadır.
Kısa modeller arasında en çok kullanılan bob kesimi saçlar, Victoria Beckhamdan sonra ise önlerin uzun arkaların kısa olduğu klas bir stil çok fazla kullanılmaktadır. Hemen bunları kakül ve perçemli stiller izlemektedir. Kısa saçların fiziki uygunluğu kısa ve orta boylu bayanlarımızdır. Kısa Saç Modelleri uzun bayanlarımızda sırıtmakta ve görsel olarak güzel bir görüntü vermemektedir.

 

Dalgalı Ve Kıvırcık Saç Trendleri

Son yıllarda en çok kullanılan trendler arasında dalgalı modeller vardır. İnsanlar doğal dalgalar yaratmak için çaba sarfetmektedir. Tabi ki dalgalı saçlar da insana bir hava katar. Saçlar hacim kazanır. Sağlıklı bir saç dalgalı bir model ile şahane bir görünüm kazanabilmektedir. Kıvırcık saç modelleri ise daha çok saçları kıvırcık olan bayanlar tarafından birazda kullanmak zorunda oldukları için kullanırlar. Bu yüzden uzman saç tasarımcıları kıvırcık saç modelleri üzerinde durmuş ve farklı trendler ortaya çıkarmıştır. Kıvırcık saçlardan bıkan bayanlarımız ise de son teknolojinin vermiş olduğu nimetleri kullanmaya başlamışlardır. Artık günümüzde keratin ile yapılan fönlerin 6 ay gibi bir süre ile kalıcı olduğu kanıtlanmıştır. Yani kısacası Brezilya fönü dediğimiz bir yöntem keratinle saçları sabitler ve 6 ay saçlarınız fön çekmemenize rağmen bozulmaz.

 

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası