2012 Örgü Saç Modelleri Modası

2012 Örgü Saç Modelleri Modası

Örgü saç modelleri gün geçtikçe daha çok kullanılır halde geldi. Artık davet, düğün, özel günler de, nişanlarda, mezuniyet balolarında örgü saç modelleri boy göstermektedir. Bir kaç çeşit örgü saç modeli bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri Fransız örgü stili, çift örgü, balık sırtı, zincir örgü, küçük örgü tutamları olarak adlandırılır. Abiye saç modelleri ni 2012 yılında örgü saçlar ile şenlendiriyoruz. Küçük örgülerden saçlarımıza taç, halka, kuş yuvası yapıyoruz. Bu örgü trendleri modern çağımızın modasına uyumlu hale getirilmiş ve okul yıllarımızda ki örgü saçlara benzemiyor bu konuda içinizi rahat tutun. Aşağıda inceleyeceğiniz örgü stilleri çok yönlü, benzersiz, tamamen özgün, 2012 örgü saç modelleri modasını yansıtan bir yapıya sahiptir.

Çift Örgü Saç Modelleri  Zincir Örgü Stilleri
Çift Örgü Saç Modelleri           Zincir Örgü Stilleri

Eğer uzun saçlara sahip iseniz örgü stillerini evde kendiniz test edebilirsiniz. Beğenirseniz saçlarınıza örgü stillerine uygun olarak kestirebilir ve kullanmaya devam edersiniz. Fakat uzun saçlarda istediğiniz zaman kendi saç yapınıza uygun olarak örgülü saç kullanabilirsiniz. Bir davet için abiye topuz modelinize renk katması açısından başınızın üst kısmına örgü halka yapabilir farklı bir hava yaratabilir, davette ilgi odağı olabilirsiniz. 2012 Bahar mevsiminde ise daha zarif örgü saç modelleri ön planda olacak sizlere bu örnekleri aşağıda sunacağız.

Mini Örgü Saç Modelleri  Zarif Örgü Saç Modelleri

Yukarıdaki örneklerde gevşek rahat ve dağınık saçlardan yapılan mini örgüler saçlara ahenk katmış, iyi bir hava yaratmıştır. Mini örgüler fransız stillerini andıran kibar modellerdir. Gezmelerde, davetlerde bu stilleri tercih edebilirsiniz.

Diğer örnekte gördüğünüz abiye ve zarif bir örgü saç modelleri örneği düğün, nişan, yemek gibi davetlere uygun son derece zarif ve parlak stillerdir. Saçların arkadan toplandığı bir taç şeklinde kalın örgü ile örgü taç yapıldığı değişik bir stil olarak göze çarpıyor.

kuş yuvası saç modelleri  abiye örgü stilleri

Sağdaki örnekte yukarıda bahsettiğimiz kuş yuvası stillerinde örgü modeli göreceksiniz. Bu saç modeli davetlerde kullanılabilecek, yüz yapısı fazla ince olmayan bayanlarımız için uygun bir stildir. Diğer örgü saç modeli ise genç kızlar için kullanılabilecek. Mezuniyet balolarında, arkadaş yemeklerinde ve özel günlerinde kullanılabilir. Biraz farklı, biraz çağdaş biraz gizemli bir saç modeli olarak göze çarpmaktadır. 2012 Örgü saç modelleri trendleri hakkında bilgi vermek istedik. Umarım istediğiniz bilgiye ulaşabildiniz. Farklı örgü saç modelleri için kategorilere göz atınız.

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası