2012 Kahkül Modelleri Modası

2012 Kahkül Modelleri Modası

2012 yılına girerken tekrar kahkül Saç modelleri yine gündeme geldi ve popülarite kazandı. Bir saç modeli değiştirmek için titiz davranırız. Araştırırız ve gündem de ki güncel saç modelleri trendleri inceleniriz. Bu sefer Kahkül modelleri ile karşınızdayız. Aradığınız model kahkül ise bir kaç önemli konuya değinmek istedik. Kahkül modellerini alnımıza düşürmek geniş olan alnımızı kamufle etmek anlamına da gelmektedir. Eğer yandan bir kahkül modeli tercih edersek uzun olan yüzümüzü kamufle etmiş oluruz. Dalgalı kahkül modelleri tercih ediyorsak modayı takip eden güncel bir saç modeli seçmiş oluruz. Dalgalı Kahküller biraz daha özgürlüğü yansıtan, kendine buyruk şık bir modeldir. Yeni saç teknikleri ile yapılan saç tasarımları 1970-1980 li yılların kahkülleri ile arasında fark var mı bir bakalım. Aşağıda kalın kahkülleri göreceksiniz.

Modern Kahkül Modelleri Moda Kahkül Modelleri

Yukarıdaki modeller küt kalın kesimli kahküllerdir. Amaçları yüz çerçevesini belirginleştirmek gözlere gizem katmaktır. Yuvarlak yüz şekilleri için ideal bir kesimdir. Yumuşak katlı modelleri tercih etmeniz ile 2012 yılı trendleri arasında bulunan dağınık at kuyruğu veya gevşek bukleler, düz dalgalar gibi alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Uzun saç modelleri üzerine uygulanan küt kesimli kahküller zerafeti ve inceliği ön plana çıkarmaktadır. Bunun dışında elmacik kemiklerini belirginleştir. Makyaj ile kullanılabilmektedir. Gördüğünüz gibi kahkül modelleri yüzünüz de beğenmediğiniz yerleri gizlemekte iyi bir saç modeli gibi görünmektedir. 

 Kahkül Saç Modelleri Keskin Kahkül Modelleri

Keskin Kahkül Modelleri

Asimetrik kesimli ve keskin uçlara sahip kahkül modelleri de bu yıl moda olanlar arasındadır. Bu tarz stiller karmaşık kesimler bu yıl bütün saç kesimleri için kullanılmaktadır. Kısa ve uzun kesimlerde kullanılabilen keskin asimetrik kesimler mükemmel bir tercih olacaktır. Kahkül modellerinizi röfleli, gölgeli, veya renkli olarak kullanabilirsiniz. Parlak, canlı saç boyaları uygulanan kahkülleri bu yıl çok sıklıkla göreceğiz. Ayrıca keskin kahküller 80-90 lı yılların keskin modellerine dönüş olarak görülmektedir. 2011 yılında patlama yapması beklenirken 2012 yılında moda bir saç modeli olacağını düşünüyoruz. Yukarıdaki örnekleri inceleyerek kendi yüz şekline göre model tercih edebilirsiniz.

Asimetrik Kahkül Modelleri Keskin Kahkül saç modelleri

Comments

  1. Gumus says:

    Selam ben esmer kizim.sacim uzun,kara renkte.ne yapabilirim?

Trackbacks

  1. Princess Sera diyor ki:

    Ünlülere baka baka bi hal olduk yaw. ama en güzel saç modelleri de onlarda.

Speak Your Mind

*

Kadın Dünyası